Umawianie wizyt

42 207 72 71

662 263 154

ul. Zamkowa 36

Pabianice

Wybielanie zębów

W ostatnich latach znacznie wzrosło w Polsce zainteresowanie zabiegiem wybielania zębów. Wielu z nas marzy o białym i lśniącym uśmiechu na miarę gwiazdy Hollywood. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych preparatów wybielenie zębów jest teraz możliwe nawet w trakcie jednej wizyty u stomatologa. Przebarwienia powstałe przez lata po kawie, herbacie czy tytoniu mogą zostać usunięte. Po zabiegu zęby pozostają bielsze oraz bardziej lśniące.

W naszym gabinecie dentyusta wykonuje zabieg wybielania przy użyciu systemu Beyond. Metoda ta polega na nałożeniu specjalnego żelu zawierającego nadtlenek wodoru, na powierzchnie zębów. Następnie wykorzystując zimne, niebieskie światło akceleratora Lampy Beyond żel jest aktywowany. Proces naświetlania trwa 10-12 minut i powtarzany jest trzykrotnie w czasie jednej wizyty.

Ta forma wybielania jest szybka i całkowicie bezpieczna., co potwierdzają liczne badania naukowe. Efekt wybielenia utrzymuje się średnio ok. 2 lata. Zależy to od przestrzegania odpowiedniej diety oraz higieny jamy ustnej. Dodatkowo, dla potrzymania dobrego efektu zaleca się stosowanie specjalnych past do szczotkowania zębów.

Polecamy:
Serwis i naprawa FIAT - Znakomity, dobrze wyposażony warsztat samochodowy. Właściciel, Pan Marcin, to chyba najlepszy specjalista w Łodzi i województwie.

design by eSeM Łódź