Umawianie wizyt

42 207 72 71

662 263 154

ul. Zamkowa 36

Pabianice

Radiografia cyfrowa

Radiografia cyfrowa jest techniką zdecydowanie szybszą, wygodniejszą oraz bezpieczniejszą niż dotychczas stosowany system zdjęć RTG na kliszy fotograficznej. Najistotniejszą zaletą radiografii cyfrowej jest zredukowanie dawki promieniowania rentgenowskiego pochłanianego przez pacjenta i lekarza do minimum.

Aparat rentgenowski o najwyższej jakości do zdjęć wewnątrzustnych z generatorem wysokiej częstotliwości, zapewnia lepsze, skuteczniejsze i trwalsze leczenie.

Zastosowanie niewielkiego czujnika dostarcza obraz rentgenowski zęba w znakomitej jakości i jest on wyświetlany na ekranie komputera w kilka sekund po zrobieniu zdjęcia. Za pomocą specjalnego oprogramowania otrzymane zdjęcia można zapisać na twardym dysku komputera, wprowadzić dane pacjenta, dodać opis, dokonać pomiaru długości korzenia, powiększyć, zmienić kontrast lub poddać innej obróbce.

Możliwość dokonywania tych zmian wpływa na precyzję i jakość przeprowadzanych zabiegów oraz pozwala na szybsze i wydajniejsze leczenie.

Zdrowie, bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze.

Polecamy:
Serwis i naprawa FIAT - Znakomity, dobrze wyposażony warsztat samochodowy. Właściciel, Pan Marcin, to chyba najlepszy specjalista w Łodzi i województwie.

design by eSeM Łódź