Umawianie wizyt

42 207 72 71

662 263 154

ul. Zamkowa 36

Pabianice

Mikroskop

Podstawą prawidłowego leczenia stomatologicznego jest dobra widoczność i duże powiększenie pola widzenia. Gwarantuje to dokładność i precyzję pracy w każdej dziedzinie stomatologii. Mikroskop to nieoceniony sprzęt pomocny w diagnostyce oraz leczeniu większości schorzeń stomatologicznych. Leczenie zębów z mikroskopem w gabinecie dentystycznym Zastosowanie go w czasie badania profilaktycznego pozwoli na wykrycie nieszczelności wypełnień oraz najmniejszych zmian próchnicowych w trudno widocznych miejscach np. w bruzdach, szczelinach oraz na powierzchniach stycznych. Mikroskopy udowadniają swoją przydatność jednak przede wszystkim w leczeniu endodontycznym.

Siła światła i odpowiednie powiększenie pozwalają na wykonywanie trudnych zabiegów, które bez wykorzystania mikroskopu byłyby niemożliwe, np. odnalezienie ujść dodatkowych kanałów korzeniowych, prawidłowe opracowanie kanałów o nietypowej budowie anatomicznej czy usuwanie złamanych narzędzi endodontycznych z kanałów korzeniowych pod kontrolą wzroku.

Wykorzystanie mikroskopu pozwala również na osiągnięcie bardzo dużej precyzji w przygotowaniu zębów pod stałe uzupełnienia protetyczne takie jak licówki, korony czy mosty. Dokładne oszlifowanie powierzchni zębów przez dentystę umożliwia technikowi wykonanie idealnie dopasowanych prac. W ten sposób uzyskuje się doskonałą szczelność uzupełnień co gwarantuje ich wysoką jakość i trwałość.

Polecamy:
Serwis i naprawa FIAT - Znakomity, dobrze wyposażony warsztat samochodowy. Właściciel, Pan Marcin, to chyba najlepszy specjalista w Łodzi i województwie.

design by eSeM Łódź