Umawianie wizyt

42 207 72 71

662 263 154

ul. Zamkowa 36

Pabianice

Kamera wewnątrzustna

Kamera wewnątrzustna to niezwykle cenne urządzenie w gabinecie stomatologicznym. Jest bardzo pomocna zarówno w trakcie badania diagnostycznego jak również podczas wykonywania skomplikowanych zabiegów. Wysokiej jakości obraz wyświetlany jest w czasie rzeczywistym lub na zasadzie stop-klatki na monitorze LCD. Gabinet stomatologiczny Dzięki takiej
wizualizacji pacjentowi łatwiej jest wyobrazić sobie oraz zrozumieć proponowany przez stomatologa plan leczenia np. odbudowę protetyczną. Duże powiększenie stwarza możliwość dokładnego przeglądu uzębienia i wykrycia ubytków tworzących się na powierzchniach stycznych, które przy pomocy lusterka stomatologicznego są często niezauważalne.

Specjalne oprogramowanie do kamery wewnątrzustnej pozwala na zapisanie, katalogowanie oraz odtwarzanie zdjęć podczas kolejnych wizyt w gabinecie. W ten sposób szczegółowo rejestrowane są zmiany stanu jamy ustnej pacjenta na różnych etapach leczenia stomatologicznego oraz dokładna analiza.

Polecamy:
Serwis i naprawa FIAT - Znakomity, dobrze wyposażony warsztat samochodowy. Właściciel, Pan Marcin, to chyba najlepszy specjalista w Łodzi i województwie.

design by eSeM Łódź