Umawianie wizyt

42 207 72 71

662 263 154

ul. Zamkowa 36

Pabianice

Lampa Beyond

W wielu krajach coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na swój wygląd. Lekarz dentysta zajmuje się nie tylko leczeniem zebów. Gabinet stomatologiczny to dzisiaj oaza nieskazitelnej bieli zębów.

Wybielanie zębów lampą Beyond stało się w ostatnim czasie jedną z najczęściej stosowanych metod na przywrócenie białego uśmiechu. System ten skutecznie wybieli Wybielanie zębów lampą Beyondzęby, które zostały przebarwione poprzez palenie papierosów lub takie substancje jak kawa czy herbata. Zastosowanie lampy Beyond jest również efektywne w przebarwieniach, które powstają na skutek stosowania antybiotyków czy plamistych przebarwieniach spowodowanych fluorozą.

Ten profesjonalny system, w prosty i bezpieczny sposób, pozwala na odzyskanie naturalnego koloru zębów w zaledwie 30 minut. Badania dowodzą, że użycie do zabiegu wybielania nadlenku wodoru nie niszczy zębów ani nie powoduje zmian w ich strukturze. Sprawia jedynie, że stają się bielsze i bardziej lśniące.

Niebieskie światło wysokiej częstotliwości emitowane przez akcelerator wybielania Beyond aktywuje żel wybielający, który zawiera nadtlenek wodoru oraz specjalne związki. Po zabiegu wybielania Beyond zęby stają się jaśniejsze od 5 do 14 odcieni wg skali VITA, która jest używana przez stomatologów w celu określania koloru zębów.

Akcelerator Beyond emituje bardzo zaawansowane niebieskie światło o długości fali pomiędzy 480 a 520 nanometrów. Światło filtrowane jest przez 12 tysięcy światłowodów o całkowitej długości fali ponad 1 mili oraz przez specjalny układ optyczny co całkowicie eliminuje szkodliwe światło podczerwone i ultrafioletowe.Światło to jest tak zwanym „zimnym światłem” , co ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo pacjenta oraz rezultaty.

Polecamy:
Serwis i naprawa FIAT - Znakomity, dobrze wyposażony warsztat samochodowy. Właściciel, Pan Marcin, to chyba najlepszy specjalista w Łodzi i województwie.

design by eSeM Łódź